Sprzedaż w Internecie to najlepiej rozwijająca się gałąź w handlu w ostatnich latach. Wiele osób już odniosło swój sukces prowadząc sklepy internetowe. Wielu o tym marzy. Wielu z pewnością właśnie teraz planuje.

Projektowane przez nas sklepy internetowe polecamy szczególnie małym i średnim sklepom, które są nastawione na prowadzenie stabilnych i profesjonalnych działań sprzedażowych w Internecie, jednocześnie pragnącym uniknięcia drogich aktualizacji i stałych opłat. Na wykorzystanie wtyczki do WordPress WooCommerce decyduje się wiele osób, które wcześniej prowadziły portale, blogi lub strony oparte na WordPress i postanowiły rozbudować je o moduł sprzedażowy. Oferowany przez nas sklep internetowy posiada niezbędne funkcjonalności e-commerce, a w oficjalnym markecie dostępnych jest wiele rozszerzeń, które rozbudują możliwości sklepu i dopasują go do potrzeb klientów. WooCommerce jest systemem otwartym, co pozwala na modyfikowanie i dostosowywanie go do indywidualnych potrzeb firmy.

Nasza oferta tworzenia sklepów internetowych przeznaczona jest głównie dla:

  • mniejszych firm stawiających na profesjonalizm
  • średnich firm, które nie mają zaawansowanych potrzeb rozwojowych
  • firm pragnących zainwestować raz bez stałych miesięcznych opłat
  • osób pragnących samodzielnie prowadzić i rozwijać sklep internetowy
  • firm oferujących produkty fizyczne, usługi, oprogramowanie, e-booki, muzykę, filmy

Przejrzystość, łatwa nawigacja, czytelny proces zakupowy. Zadbamy o oryginalny projekt graficzny, by sklep zachęcał do zakupów.