Usługi hostingowe

Doradzamy w wyborze wydajnych i korzystnych cenowo usług hostingowych

Na potrzeby tworzonych przez nas stron internetowych oraz sklepów internetowych wykorzystujemy sprawdzone usługi hostingowe naszych partnerów.
Dobrze przygotowana strona www lub sklep nie będzie działał szybko jeżeli zamieścimy je na przeciążonym lub źle skonfigurowanym serwerze. Nasze doświadczenie pozwala nam oferować najwydajniejsze serwery o bardzo dużej wydajności i w przystępnej cenie dla Klienta.

Dziś każdy internauta świadomie lub nie choć raz skorzystał z usługi hostingowej. Najprostszy przykład to przeglądanie stron WWW, które są umieszczone w sieci na serwerach, a te oferowane są serwisom internetowym w ramach usług hostingowych. Również usługi dysków sieciowych czy współdzielenia danych na takim serwisie jak dropbox.com, to rodzaj hostingu. Najczęściej jednak hosting wiążemy z udostępnieniem przez firmy hostingowe serwerów sieciowych, na których możemy umieścić różnego rodzaju treści. Takie usługi oferują na przykład linuxpl.com, home.pl lub az.pl.

Usługa hostingowa jest związana z tworzeniem firmowych stron internetowych służących do promocji i reklamy własnej działalności oraz zapewniających szybką, ogólnie dostępną i tanią informację. Stanowi ona jeden z etapów zakładania firmowej strony internetowej, obok zakupu i rejestracji domeny internetowej (adresu internetowego, pod którym strona internetowa podmiotu, który wykupił prawo do jego używania, będzie funkcjonowała), a także usługi pozycjonowania strony (polegającej na jej umieszczeniu w czołówce wyświetlanych przez wyszukiwarkę internetową wyników dla najbardziej popularnych słów kluczowych związanych z tematyką zakładanej witryny) oraz prac w zakresie nadania stronie internetowej określonego kształtu graficzno-tekstowego.